AKROBATYKA I SZTUKI CYRKOWE
POD OKIEM PROFESJONALISTÓW

Trenerami Szkoły Akrobatyki są wykwalifikowani akrobaci z doświadczeniem sportowym i artystycznym. Pełni pasji i radości przekazują swoje umiejętności i doskonalą dzieci, młodzież i dorosłych w wyjątkowych dziedzinach akrobatyki, akrobatyki powietrznej oraz sztuk cyrkowych.

Jakub
Jędrzejewski

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na kierunku Wychowanie Fizyczne ze specjalnością trenerską z gimnastyki sportowej. Konkretny i doświadczony instruktor kilku dyscyplin sportowych. Na co dzień pracuje jako nauczyciel wychowania fizycznego, trener oraz instruktor. W wolnym czasie wymyśla nowe ćwiczenia oraz tworzy treningi funkcjonalne. Jego wiedza oraz doświadczenie poparte jest licznymi szkoleniami i wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Jako pedagog radzi sobie nawet z najtrudniejszymi przypadkami.

Krzysztof
Hubert

Mistrz Świata w Akrobatyce Sportowej. Absolwent Uniwersytetu Szczecińskiego na kierunku „Wychowanie fizyczne z nauczaniem zintegrowanym”, studiował na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Swoje doświadczenie zawodnicze jak i trenerskie zdobywał w klubie sportowym “MKKS” Darzbór w Szczecinku. Specjalista od ćwiczeń zespołowych, miłośnik sportów ekstremalnych oraz podróży.

Tomasz
Rodak

Absolwent Uniwersytetu im. A. Mickiewicza Poznań, Promocja i Reklama, Akademii Wychowania Fizycznego Poznań wydz. Turystyki i Rekreacji. Założyciel teatru „Z Głową w Chmurach”; szczudlarz, aktor, akrobata; twórca spektakli oraz etiud teatralnych.
Osiągnięcia: Dubai Shopping Festival – opracowanie chorografii dla grupy szczudlarzy, Abu Dhabi – występ podczas ceremonii przed królem z okazji 40-lecia ZEA, udział w spektaklach „Asocjacje”, Światowe Regaty Wioślarskie Masters – opracowanie i przeprowadzenie ceremonii otwarcia, Występy i udział w opracowaniu chorografii w teledyskach: Zespołu Koka – Strumienie, Bartka Wrony – Nietykalni, Euro Basket – oprawa artystyczna Mistrzostw Europy w Koszykówce, Światowe Regaty Wioślarskie, Malta – opracowanie i przeprowadzenie ceremonii otwarcia.

Łukasz
Banach

Akrobata, żongler, od siedemnastu lat trenuje gimnastykę sportową, wielokrotny finalista mistrzostw Polski w tej dziedzinie. Aktor Teatru Ludowego w Krakowie, współpracuje z Operą Krakowską. Jeździ na monocyklu, chodzi po linie, spaceruje na szczudłach, żongluje piłkami, obręczami, maczugami, kręci diabolo i flowerstickami, tańczy z ogniem. Wielokrotnie prowadził warsztaty teatralne, kuglarskie i akrobatyczne na terenie całej Polski oraz za granicą – dla dzieci, dla dorosłych, w miastach oraz na wsiach. Przekonany do idei kultury otwartej, wychodzącej do ludzi, anektującej przestrzeń publiczną.