Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Od 4 września br. zapraszamy Państwa serdecznie do nowej lokalizacji naszej Szkoły Akrobatyki (która dotychczas znajdowała się przy ul. Mansfelda na Jeżycach, w budynku Szkoły Artystyczno-Akrobatycznej). Zapraszamy na zajęcia z akrobatyki, akrobatyki powietrznej oraz na zajęcia ze sztuki cyrkowej, prowadzone przez wyspecjalizowanych instruktorów, trenerów i artystów poznańskiego Teatru z Głową w Chmurach. Na dzieci i dorosłych czeka pół tysiąca metrów kwadratowych z niezliczoną ilością sprzętu sportowo-cyrkowego.

Zapisy do naszej szkoły ruszają 15 sierpnia 2017 roku i odbywać się będą on-line przez niniejszą stronę internetową (zakładka PLAN ZAJĘĆ/ZAPISY). UWAGA! Szkoła Akrobatyki jest teraz oddzielną instytucją – nie połączoną już ze Szkołą Baletową Anny Niedźwiedź.